[ Ivan Kusák - Interiery & Podlahy ]
Ivan Kusák

INTERIERY A PODLAHY KROMĚŘÍŽ

Stavíte, renovujete nebo zdokonalujete své bydlení, kancelář či obchodní prostory?
Obraťte se na nás. Poradíme Vám jak na to.

Vybrali jsme pro vás několik základních témat které zajímají velkou část našich zákazníků:

Firma IVAN KUSÁK - Interiery a podlahy Kroměříž

vznikla v roce 2002 pokračováním činnosti sdružení podnikatelů pracujících v oboru prodeje podlah. V současné době se zabýváme mnoha dalšími činnostmi:

Podlahářské práce - prodej a montáž - plouvoucí dřevěné i laminátové podlahy, PVC, přírodní linoleum, PVC, korkové podlahy
Interiéry - montáže nových dvěří a zárubní
Kanceláře - Dodáváme kancelářské židle, zátěžové koberce
Plastová okna - dodáváme plastová okna a dveře z profilů Gealan
Zednické a obkladačské práce - provádíme veškeré stavební práce od základů po sřechu

Samozřejmostí je, že zaměření, kalkulace a poradenství je u nás ZDARMA. Zakázky realizujeme obvykle do jednoho týdne až měsíce, dle složitosti zakázky a dostuplnosti materiálu. Rádi bychom vás pozvali do našich vzorkových prodejen podlahových krytin v Kroměříži a Otrokovicích, kde vám náši odborníci rádi pomohou s výběrem vhodných materiálů a poradí s montáží. Využít můžeté také naší elektronickou poradnu na našich stránkách.

Naše firma disponuje vlastními školenými pracovníky, kteří jsou schopni na vysoké úrovni provést veškeré podlahářské práce. Od roku 2006 jsme také členy "Cechu podlahářů" což kvality našich pracovníků potvrzuje.

Nejvyšší kvalita, přijatelná cena a spolehlivost jsou u nás vždy na prvním místě.

Ivan Kusák
[www.interiery-podlahy.cz]

Z naší poradny ...
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak nejlépe vyrovnat podlahu v půdních prostorách kde chceme udělat vestavbu. Stávající podlaha je ze škvárobetonu a je dost nerovná. Pokud bych chtěl vyrovnat nějakou stěrkou mám obavy že se to vše do škváry zapije a navíc je to větší prostor. Měl jsem takový nápad že největší propadliny zaleju betonovým potěrem a tím částečné největší nerovnosti srovnám a potom položím nějaký druh tvrzené vaty. Na vatu dřevotřískové desky a pak už nějakou podlahu... je to takto řešitelné? děkuji Vám za radu...
Za jistých okolností je,ale moc bych tomu nevěřil.Je to takové lepení vlaštovčího hnízda. Jestli chcete dělat vestavbu,tak uvažujete i s příčkami atd.,takže bude na podlahu vyvíjen tlak a neumím si představit jak by se podlaha chovala po vaší úpravě.
pokračování odpovědi

Copyright © Ivan Kusák [ www.interiery-podlahy.cz ] 2018, all rights reserved. Aplikace [ www.zarsky.net ]