[ Ivan Kusák - Interiery & Podlahy ]
Ivan Kusák
Klikněte si pro slevy až 30 procent!

Dveřní pouzdra ECLISSE

Jsme regionální zástupce firmy ECLISSE, dodáváme a montujeme stavební pouzdra pro zasouvací dveře do zdi – trendový a zároveň i praktický interiérový prvek.

Stavební pouzdra pro zasouvací dveře do zdi jsou velmi elegantním a chytrým řešením do všech typů interiérů - bytů i kanceláří, skladů, hotelových pokojů, nemocničních i sociální zařízení. Pouzdra pro posuvné dveře umožní efektivní využívání těchto prostorů. K praktickým přednostem tohoto systému patří oproti klasickým otáčivým dveřím v první řadě úspora místa vzniklá díky tomu, že se dveře zasunou přímo do stěny. Otevírání klasických otáčivých dveří zabírá prostor, který často není k dispozici, nebo by mohl být využitý k jiným účelům. Zásuvné dveře fungují efektivně a neomezují. K dalším výhodám patří tichý provoz a estetické zpracování. Při využití stavebních pouzder se dveře schovají ve zdi a oproti otočným dveřím ušetří přibližně dva metry čtverečné prostoru. Toto místo se pak dá využít k umístění nábytku a zároveň se tak otvírají nová, dosud netušená architektonická řešení. Posuvné dveře navíc nevyžadují práh – jde tedy o bezbariérový vstup. Výhody posuvných dveří oceníte jak v prostředí s omezeným prostorem, tak i pro rychlé přepažení větších prostor.

V zahraničí jsou zásuvné dveře již běžným prvkem v mnoha domácnostech. Systém posuvu dveří do zdi využívají i v restauracích a dalších veřejných zařízeních. V České republice teprve popularita šoupaček začíná narůstat. Vzhledem k výši cen bytů, které na našem trhu stále rostou, jsou kapsy pro zasouvací dveře zajímavým a důmyslným řešením. Systém ECLISSE Vám dá prostor, který standardně zabírají klasické dveře.

Do široké nabídky standardních modelů patří jednokřídlá pouzdra, dvoukřídlá pouzdra pro zasunovací dveře proti sobě, teleskop pro paralelně posuvné dveře, stavební pouzdro zákryt, které schová dvoje dveře do jedné kapsy uprostřed nebo cirkulár pro kruhové a půlkruhové dveře. Všechny nabízené modely se připravují v provedení do zděné nebo sádrokartonové příčky. Společnost ECLISSE vychází zákazníkovi vstříc i výrobou pouzder atypických rozměrů do výšky 260cm u řešení do zdiva a do výšky 290cm u modelů do sádrokartonové příčky. Pouzdra je možno osadit do příček již od 10cm (dokončená síla stěny).

Pouzdra ECLISSE se vyrábí z profilovaného pozinkovaného plechu. Veškeré spoje jsou bez svárů, které poškozuje zinkování. Výhodou je vysoká pevnost kapsy, kterou zajišťují vodorovné vyztužené profily a svislé profilované stojny. Šoupačky do zděné příčky jsou navíc vybaveny profilovaným plechem a jsou pokryty hustou omítkářskou sítí s přesahem okraje pouzdra, což zajišťuje pevné spojení pouzdra se zdivem a zamezuje praskání omítky.

Výrobky ECLISSE jsou chráněny více jak dvaceti patenty. Jedním z nich je například odnímatelná horní pojezdová kolejnice, která umožňuje i po zabudování pouzdra nastavení koncového dorazu dveří, dodatečnou montáž synchronizace pro teleskop a pro dvoukřídlé dveře, instalaci protizávaží či elektrického pohonu. Snadný pohyb dveří zajišťují bezúdržbové nosné vozíčky s kuličkovými ložisky, které mají nosnost 80kg nebo 120kg.

Dalšími výhodami jsou například snadná montáž či skladnost při dopravě i na stavbě.

Moderní systém zasouvání dveří do příčky Vám nabízí účelné i estetické řešení interiéru. Do tohoto systému lze osadit jakýkoli typ dveří od standardních, masivních až po celoskleněné. Pouzdra pro zasunovací dveře nabízí nový prostor ve vašem interiéru.

Stáhněte si základní katalog ve formátu PDF
Stáhněte si rozšířený katalog ve formátu PDF

Copyright © Ivan Kusák [ www.interiery-podlahy.cz ] 2018, all rights reserved. Aplikace [ www.zarsky.net ]