Dveřní pouzdra ECLISSE

Jsme regionální zástupce firmy ECLISSE. Dodáváme a montujeme stavební pouzdra pro zasouvací dveře do zdi – trendový a zároveň i praktický interiérový prvek.

Stavební pouzdra pro zasouvací dveře do zdi jsou velmi elegantním a chytrým řešením do všech typů interiérů – bytů, kanceláří, skladů, hotelových pokojů, nemocničních i sociálních zařízení.
Pouzdra pro posuvné dveře umožní efektivní využívání těchto prostorů. K praktickým přednostem tohoto systému patří oproti klasickým otáčivým dveřím v první řadě úspora místa vzniklá díky tomu, že se dveře zasunou přímo do stěny. Otevírání klasických otáčivých dveří zabírá prostor, který často není k dispozici, nebo by mohl být využitý k jiným účelům. Zásuvné dveře fungují efektivně a neomezují. K dalším výhodám patří tichý provoz a estetické zpracování. Při využití stavebních pouzder se dveře schovají ve zdi a oproti otočným dveřím ušetří přibližně dva metry čtvereční prostoru. Toto místo se pak dá využít k umístění nábytku a zároveň se tak otvírají nová, dosud netušená architektonická řešení. Posuvné dveře navíc nevyžadují práh – jde tedy o bezbariérový vstup. Výhody posuvných dveří oceníte jak v prostředí s omezeným prostorem, tak i pro rychlé přepažení větších prostor.

V zahraničí jsou zásuvné dveře již běžným prvkem v mnoha domácnostech. Systém posuvu dveří do zdi využívají i v restauracích a dalších veřejných zařízeních. V České republice teprve popularita “šoupaček” začíná narůstat. Vzhledem k výši cen bytů, které na našem trhu stále rostou, jsou kapsy pro zasouvací dveře zajímavým a důmyslným řešením. Systém ECLISSE Vám dodá prostor, který standardně zabírají klasické dveře.

Do široké nabídky standardních modelů patří:

Všechny nabízené modely se připravují v provedení do zděné nebo sádrokartonové příčky. Společnost ECLISSE vychází zákazníkovi vstříc i výrobou pouzder atypických rozměrů do výšky 260 cm u řešení do zdiva a do výšky 290 cm u modelů do sádrokartonové příčky. Pouzdra je možno osadit do příček již od 10cm (dokončená síla stěny).

Pouzdra ECLISSE se vyrábí z profilovaného pozinkovaného plechu. Veškeré spoje jsou bez svárů, které poškozuje zinkování. Výhodou je vysoká pevnost kapsy, kterou zajišťují vodorovné vyztužené profily a svislé profilované stojny. Šoupačky do zděné příčky jsou navíc vybaveny profilovaným plechem a jsou pokryty hustou omítkářskou sítí s přesahem okraje pouzdra, což zajišťuje pevné spojení pouzdra se zdivem a zamezuje praskání omítky.

Výrobky ECLISSE jsou chráněny více jak dvaceti patenty. Jedním z nich je například odnímatelná horní pojezdová kolejnice, která umožňuje i po zabudování pouzdra nastavení koncového dorazu dveří, dodatečnou montáž synchronizace pro teleskop a pro dvoukřídlé dveře, instalaci protizávaží či elektrického pohonu. Snadný pohyb dveří zajišťují bezúdržbové nosné vozíčky s kuličkovými ložisky, které mají nosnost 80kg nebo 120kg.

Dalšími výhodami jsou například snadná montáž či skladnost při dopravě i na stavbě.

Moderní systém zasouvání dveří do příčky Vám nabízí účelné i estetické řešení interiéru. Do tohoto systému lze osadit jakýkoli typ dveří od standardních, masivních až po celoskleněné.

Pouzdra pro zasunovací dveře nabízí nový prostor ve vašem interiéru!

Stránky výrobce: ECLISSE